Dlaczego na usg nie widać lewego jajnika?

Witam, Witam, Czy powinnam się niepokoić jesli na kolejnym już usg nie można znaleźć lewego jajnika? Mam na myśli czy nie umknie przez to moment, gdy coś się zacznie z nim dziać ( torbiel, guz)? W rzucie przydatków zmian nie uwidoczniono. Dziękuję

Szanowna Pani, czasami tak się zdarza. Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć jaki miałoby to związek z diagnostyką potencjalnej choroby. Pozdrawiam