Dlaczego nasilają się bóle głowy i zatyka się lewe ucho?

Witam serdecznie, w niedzielę uległam wypadkowi w domu, upadłam na prawą część twarzy na podłogę, mam powiększony prawy policzek i nie mogę się do niego dotknąć, siniaka nie ma. Dziś nasilają się bóle głowy i zatyka się lewe ucho. Czy powinnam zgłosić się do lekarza? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli objawy nie ustąpią lub będą się nasilały, warto udać się lekarza.