Dlaczego nie mogę chodzić po operacji na żylaki?

Witam.Od pięciu miesięcy jestem po operacji na żylaki a nadal nie mogę chodzić noga jest boląca od kolana do stopy a zresztą stopa jest wogóle cała napuchnięta ledwo na nią etapie teraz niby się okazało że mam nogę za krótką o 2c i że mam zwichnięcie stawu biodrowego gdzie nigdy nie miałam żadnego urazu biodrowego co dalej robić bo ja nie mogę chodzić i jeszcze strasznie boli

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się na kontrolę do lekarza prowadzącego (chirurga ogólnego/naczyniowego) w celu kontroli pooperacyjnej i zalecenia dalszego leczenia. Żylaki kończyn dolnych mogą nawracać, co wymaga czasem ponowienia leczenia operacyjnego. Jeśli dolegliwości bólowe dotyczą również (lub głównie) biodra to specjalistą do którego powinna się pani udać będzie ortopeda.