Dlaczego nie mogę schudnąc nawet cm w pasie?

Witam, mam 16 lat, 168 cm wzrostu, waze 67-68 kg, kobieta. Chciałabym zchudnąc 8-9 kg. Odchudzam się 2 tyg i nie widze żadnych zmian ! jem niedużo ale z głową. 5 razy dziennie o 9 sniadanie 11 jogurt 13 30 jakis obiad najczesciej ryba, o 15-16 jem owoce, a o 18 30 kanapke. Pije dużo wody z cytryną, po 3-4 szklanki czerwonej herbaty dziennie. Dużo cwicze, zresztą jestem typem sportowca. Robie ok 200-300 brzuszków dziennie, ale nie zmuszam sie do tego, to mnie odpręza, cwicze uda (15min dziennie 7 razy w tyg), biegam okolo 15 min dziennie , jezdze rowerem i nic ... i tak sie nie poddam, ale może robie coś nie tak ? Proszę o pomoc.
16 LAT ponad rok temu

WItam,
Polecam udanie się na wizytę lekarską w celu upewnienia się, czy problem z nadwagą nie powstał na tle jakiejś choroby, czy nieprawidłowej funkcji jakiegoś narządu. Zaburzenia mogą powstawać na tle: np. nadczynności kory nadnerczy, czy niedoczynności tarczycy, niedoczynności przytarczyc, chorobie Cushinga, pewnych typach guzów mózgu, czy urazach.
Nadwaga najczęściej jest wynikiem nieprawidłowego żywienia, lub zbyt małej aktywności fizycznej.
Nadmierne kilogramy mogą pojawić się także przy pewnych stosowaniu leków.
(Pozorny) Brak zmian może wynikać z rozbudowy tkanki mięśniowej, na skutek podjęcia przez Ciebie większej aktywności fizycznej. Mięśnie ważą więcej, niż tkanka tłuszczowa.
Inną przyczyną może być zatrzymanie wody w organizmie (być może pijesz wodę wysokosodową, używasz dużej ilości soli,lub jesteś przed okresem).
Nie napisałaś co dokładnie zjadasz w ramach poszczególnych posiłków, stąd ciężko mi stwierdzić, czy brak utraty masy ciała wynika z nieprawidłowej diety.
Pozdrawiam