Dlaczego nie mogę schudnąć, pomimo ograniczenia jedzenia?

Nie mogę schudnąć, ważę 47kg. Mam 11 lat, jestem dziewczyną. Codziennie po prostu gram na komputerze, bawię się na śniegu itp. głównie to się bawię.   Próbowałam schudnąć nie jedząc i biegając ale nic nie działało. W mojej rodzinie jedynie tata i ja mamy nadwagę. U lekarza niestety nie byłam. Często w dni powszednie jadam płatki czekoladowe lub herbatę, na obiad ziemniaki, mięso z kurczaka lub mielone, na kolacje kanapki i herbatę. Często pomiędzy posiłkami jem np. kanapki, druga porcja płatek lub obiadu i na żadną chorobę nie choruję. Bardzo proszę o radę jakie diety i styl życia stosować. NAPRAWDĘ PROSZĘ O POMOC!

Witam,

Chciałam prosić o podanie Twojego wzrostu.
Bez tej informacji ciężko mi stwierdzić, czy masz nadwagę, czy nie.

To, co możesz zrobić to wyeliminować "bomby kaloryczne": cukier dodawany do kawy i herbaty, kolorowe słodzone napoje gazowane i soki z dodatkiem cukru, tłuste wędliny, serki topione, serki typu fromage, feta, sery żółte, tłuste, zawiesiste zupy (śmietanę można zastąpić np. jogurtem 0%), tłuste placki, kotlety, kluski, fast-foody, ciasta, ciasteczka, smażone potrawy (zwłaszcza w panierce, która chłonie tłuszcz jak gąbka).

Zadbaj także o aktywność fizyczną.
Minimum to 30 minut dziennie.

W Twoim menu codziennie powinny znaleźć się:
produkty zbożowe, warzywa, owoce, mięso/ryby/jaja, nabiał i tłuszcze.

Pozdrawiam