Dlaczego nie mogę się zdecydować?

Witam, moim konkretnym problemem jest wybór dalszej drogi -studiów (jestem mniej więcej określona) ale nic mi nie pasuje. Obecnie już studiuję, ale ten kierunek mi nie odpowiada i chciałam zacząć inny (wzięłabym urlop z tego 1). Żyję więc bez planów, a tak jest trudno. Z góry dziekuję i pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Paulina Witek Psycholog, Warszawa

Witaj!

W wyborze kierunku studiów, określeniu Twojego profilu osobowościowego, cech temperamentu i pracy, w której mogłabyś się odnaleźć najlepiej pomoże Ci psycholog. Spróbuj zgłosić się z ta sprawą do psychologa na Twojej uczelni lub w Poradni Psychologicznej.

Takie dylematy dotyczą wielu osób, które podjęły studia, ale nie czują się na wybranym kierunku dobrze. Warto zastanowić się nad ewentualną zmianą planów zawodowych odpowiednio wcześnie, dlatego nie zwlekaj ze skorzystaniem z osobistej konsultacji w tym kierunku.

Pozdrawiam serdecznie!