Dlaczego nie mogę złapać głębokiego oddechu mając 25 lat?

Ja również dopiero jak ziewami mogę złapać głęboki oddech zalecił mi lekarz wziEwy ale niestety cały czas biorę jak mi zalecił i dalej nie mogę złapać głębokiego oddechu. Gdzie szukać pomocy ? Mam to już ponad rok i naprawdę idzie się wykończyć jak mówię lekarzowi ze to nie pomaga to każe mi dalej brać jestem bezaradna

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonać konsultacje pulmonologiczną oraz kardiologiczną.