Dlaczego nie mogę złapać tchu?

Witam serdecznie mam pytanie od około 2 tygodni kaszle jestem zaflegmiona a od 3 dni budzę się w nocy i duszę bo przez flegmę i wydzielinę w gardle nie mogę złapać tchu w gardle swędzi drapie i czuję jakbym miała zwężony przełyk od czego takie nocne objawy?, pozdrawiam serdecznie

Szanowna Pani, objawy wskazują na infekcję. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu