Dlaczego nie może dojść do poczęcia?

Witam jestem matką dwójki dzieci ostatni poród był 9 lat temu po porodzie zaczęłam brać tabletki microgynon 21 jednak chcielibyśmy z mężem jeszcze jedno dziecko i odstawiłam tabletki w październiku 2018 roku i już od 9 miesięcy próbujemy i nic czy jest to możliwe że tak długo po tabletkach nie może dojść do poczęcia czy wina może leżeć w czymś innym

Szanowna Pani, zdarzają się sytuacje, że po przyjmowaniu antykoncepcji hormonalnej poczęcie jest utrudnione, aczkolwiek przyczyna może również całkiem inna. Najlepiej będzie jak skonsultuje się Pani z ginekologiem