Dlaczego nie słychać echa zarodka?

witam serdecznie jestem na początku 6 tygodnia ciąży. W badaniu USG z piątku 03.08.19r. 6 hbd 2. Mam pytanie czy nie powinno już być widać echa zarodka? USG uwidoczniło pęcherzyk ciążowy GS 14mm oraz pęcherzyk żółtkowy mm , jednak nie uwidoczniono echa zarodka w pęcherzyku ciążowym. Następne badanie USG mam za 2 tyg. Proszę o pomoc i wyjaśnienie czy wszystko jest w porządku :)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może być za wcześnie. Radziłbym kontrolę ginekologiczną za dwa tygodnie.