Dlaczego nieustannie po przebudzeniu zaczyna mnie boleć głowa?

Witam. Szukam pomocy na wszystkie mozliwe sposoby. Od około 2 lat nieustannie po przebudzeniu zaczyna mnie bolec głowa i trwa to z wiekszym, badz mniejszym nasileniem cały dzień. Jest to tępy ból w okolicy skroni promieniujący czasem w okolice oczodołu. Co ważne ból zawsze występuje z lewej strony. W trakcie dnia dodatkowe dolegliwości to: zawroty glowy, mrowienie kończyn, ogólne osłabienie. Ciężko jest normalnie funkcjonować. Zauważyłem rowniez spadek zdolności intelektualnych i o wiele gorsza pamięć. Prosze o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję żeby udał się pan do neurologa w celu dokładnego zbadania, poszerzenia wywiadu i pokierowania ewentualną diagnostyką. Pierwotne bóle głowy są uciążliwym schorzeniem, o trudnej do ustalenia etiologii.