Dlaczego od 3-4 tygodni mam pogorszony stan zdrowia?
Witam , od 3-4 tyg mam pogorszenie zdrowia czuje się słabo, zawroty głowy,bóle mięśni ,słaby sen lekki ból gardła i powiększone węzły chłonne Największy mam 26-6 mm w szyi ale wyczuwam delikatne kulki jeszcze w pachwinach i pachach a nawet nad obojczykiem niby na usg bez patologi ale dziwne te wszystkie objawy proszę o konsultacje pozdrawiAm . https://m.fotosik.pl/zdjecie/a5fa5c011d07a8a9 (OB) 1 mm/h[0-10]~; Leukocyty 7,61 uL[4,23-9,07]~ ,Neutrofile 5,83 uL[1,5-7,7]~ ,Limfocyty 1,08 uL[1,1-4,5]L, Monocyty 0,57 uL[0,1-0,9]~ ,Eozynofile 0,09 uL[0,02-0,5]~ ,Bazofile 0,04 uL[0-0,2]~ ,Neutrofile 76,6 %[34-67,9] H,Limfocyty 14,2 %[21,8-53,1]L, Monocyty 7,5 %[5,3-12,2]~ ,Eozynofile 1,2 %[0,8-7]~, Bazofile 0,5 %[0,2-1,2]~ ,Erytrocyty 6,32 uL[4,63-6,08] H,Hemoglobina 18,9 g/dl[13,7-17,5]H, Hematokryt 55,9 %[40,1-51] H,MCV 88,4 fl[79-92,2]~ ,MCH 29,9 pg[25,7-32,2] ,MCHC 33,8 g/dl[32,3-36,5] RDW-SD 43,3 fl[35,1-43,9] RDW-CV 13,4 %[11,6-14,4] Płytki krwi 184 x10^3/uL[150-400] PDW 15,8 fl[9,8-16,1] MPV 12,3 fl[9,4-12,6] P-LCR 44,2 %[19,2-47] PCT 0,23 %[0,16-0,35]~; Prolaktyna 8,95

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Radziłbym skonsultować swoje dolegliwości oraz wyniki z hematologiem.