Dlaczego od miesiąca mam problem z pieczeniem jezyka?

Proszę oporadę od miesiąca mam problem z pieczeniem języka , mam nalot biały. Byłem u lekarza dermatologa który stwierdził że mam drożdżaka .Polecił mi zrobić biorezonans. Cz warto zrobiçtakie badanie . Proszę o poradę.

Szanowny Panie, jeżeli dermatolog zaproponował zrobienie biorezonansu to zalecam jak najszybciej zmienić dermatologa. Biorezonans nie jest metodą uznawaną przez medycynę akademicką. Co do nalotu to faktycznie może być to grzybica