Dlaczego odczuwam ból kostki?

Tydz temu w sobotę 15 października skręciłam kostkę miałam zrobione prześwietlenie nic na nim nie wyszło,lekarz chirurg który mnie przyjmował na sorze nawet nie zobaczył mojej kostki ani jej nie dotknął nawet pytań nie zadawał,kazal mi smarować maściami,robić okłady i tyle,mogę chodzić trochę boli,kostka jest dalej spuchnięta i zasiniaczona w dodatku z kontaktem z ciepła woda w niektórych miejscach mnie tak jakby przypalało skórę,kostka ciągle mnie boli przy każdym ruchu. Bardzo proszę o pomoc

Dzień dobry,

wymaga Pani dokładnej diagnostyki obrazowej, jeśli rtg nie wykazało zmian to wskazane wykonanie usg.

Proszę udać się po drugą opinię do innego ortopedy lub chirurga aby wykonać dokładne badanie fizykalne, po nim lekarz zdecyduje co dalej.

Pozdrawiam