Dlaczego odczuwam ciągle zmęczenie i mam bóle głowy?

Od jakiegoś czasu, pomimo odpowiedniego czasu snu, chodzę cały czas zmęczona i senna, dopadają mnie bóle głowy, suchość w ustach, słaby apetyt. Moja dbałość o higienę jest jak najbardziej prawidłowa, jednak swędzi mnie skóra i doskwiera mi wzmożona potliwość, której towarzyszy bardzo nieprzyjemny ostry zapach. W rodzinie pojawiały się podobne objawy w związku z cukrzycą, ale cukier mam w normie.

Witam,

wielka szkoda, że nie przedstawiła Pani opisu wykonanym badań diagnostyczny z krwi to ułatwiło by podejście do opisanych objawów. Opisane objawy mogą mieć różne przyczyny aby odpowiedzieć na pytanie wymagana jest stacjonarna wizyta w której podstawą jest zebrany dokładny wywiad od pacjentki oraz badanie fizykalne po który można zdecydować o odpowiedniej diagnostyce z krwi a w razie konieczności pogłębienia diagnostyki zleca się obrazową oraz zleca się konsultacje do odpowiedniego specjalisty. Proszę pamiętać, że do wdrożenie skutecznego leczenia jest postawienie prawidłowej diagnozy.

Pozdrawiam