Dlaczego odczuwam przejedzenie?

Witam. Mam od dłuższego czasu problem jak coś zjem i mało jem to zaraz czuje się przejedzona, brzuch mam jak balon i czuję się że zaraz peknie, mam takie uczucia jak zjem że jest mi ciężko i mam zaraz dość jedzenia i jak pomyślę o jedzeniu to nieraz robi mi się nie dobrze. Jeszcze mam takie uczucia że jestem zmęczona brak mi energii.

Dzień dobry,

wskazana stacjonarna wizyta u lekarza Gastrologa albo lekarz rodzinnego jeśli bedzie duże oczekiwanie na wizytę.

Opisanym przypadku wymagane jest badanie fizykalne które pozwoli ocenić stan Pani zdrowia oraz diagnostyka obrazowa oraz diagnostyka krwi.

Pozdrawiam