Dlaczego panis nie staje tak jak powinien?

Witam, od dwóch miesięcy jestem załamany.. Penis nie staje tak jak powinien, przy kontakcie z partnerką (chodzi o całowanie) penis staje. Czasami słabiej, a czasami mocniej. Podczas pierwszego razu(jej i mojego) ona doszła 3 razy a ja ani razu. Nie miałem pełnego wzwodu, przez około 20minut nie doszedłem. Po pęknietej gumce zrezygnowalismy na jakiś czas, teraz tylko seks oralny. Problem zaczyna się znowu, zrobię jej dobrze ale za to jej prędzej ręka odpadnie niż ja dojdę. Jestem już załamany, partnerka nawet mi już nie chce walić bo po co skoro nie dojdę.. Myślałem nad jakimiś tabletkami ale w wieku 18lat to za szybko.. Możliwe że to od masturbacji? (masturbuje się od około 2-3lat). Widzę że jest też coraz gorzej, nie chce nawet stawać tak jak powinien przy masturbacji. Dodam że myjemy się razem od czasu do czasu, czy w grę wchodzi też stres?

Szanowny Panie proponuję zaprzestać masturbacji. Silny stres również ma negatywny wpływ