Dlaczego partner pisze na portalach randkowych?

Jestem w związku z mężczyzną, którego kocham na zabój, jestem w stanie zrobić dużo dla niego. Niestety od początku związku towarzyszy nam jeden i ten sam problem. Portale randkowe i erotyczne. Boli mnie to strasznie zwłaszcza jak zobaczyłam jak tam pisze. Za każdym razem mówi, ze mnie kocha, ze nie wyobraża sobie życia beze mnie, płacze a ja wtedy nie potrafię utrzymać swojej decyzji o rozstaniu. W łóżku, w życiu myśle, ze nam się układa.

Witam, jest Pani w związku, który korzysta z portali randkowych i erotycznych. Proszę porozmawiać z partnerem, jeżeli Panią to rani, o ograniczeniu takiej aktywności. Rozumiem że trudno jest podjąć przez Panią decyzję o rozstaniu, jeżeli w innych sferach życia związek spełnia Pani oczekiwania. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, porozmawiać o swoich potrzebach. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam serdecznie,

Pewne rzeczy w związku są dopuszczalne, jeżeli nie sprawiają cierpienia żadnej ze stron. W tym przypadku boryka się Pani z negatywnymi emocjami i odczuciami na temat zachowań partnera. To jest zrozumiałe i na pewno musi być uciążliwe, zwłaszcza, jeżeli w innych sferach funkcjonowania się Wam układa.
Zalecałabym szczerą rozmowę z partnerem na temat tego, co robi. Zapewne ma to swoje podłoże, tylko pytanie, czy będzie chciał o nim mówić. Jeżeli to się nie uda, warto byłoby, abyście poszli na terapię par bądź na terapię do seksuologa. Możliwa jest również wizyta u specjalisty samego partnera, jeżeli wyrazi na to zgodę.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA