Dlaczego partnerka nie ma ochoty na seks?

Witam. Mamy problem w związku, jesteśmy razem ponad 2 lata. Ale niestety mamy kryzys seksualny, nie kłócimy się, ale moja dziewczyna(28lat) nie ma w ogóle ochoty na zbliżenia, pocałunki. Jest ciągłe przemęczona. Już od kilku miesięcy nie współżyliśmy. Rozmawialiśmy na ten temat i sama powiedziała, że ten związek wygląda teraz jak "brat i siostra", bez uczucia i zbliżenia, jak samam mówi to nie jest moja wina... Nie wie dlaczego nie ma ochoty na seks i zbliżenia... Wyczytałem w internecie, że takie objawy wywołuje choroba Hashimoto (ostatnio każdy okres obfity, wypadanie włosów, zmęczenie, ból jajników podczas dni płodnych). Mimo iż brakuje mi bliskości fizycznej z nią, chce przez to przejść razem z nią i pokonać tą niemoc... Wcześniej (za dziecka chyba) miała problemy z tarczycą... Jakie badania, czy jaką inną dolegliwość Państwo bylibyście mi w stanie doradzić...?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultację internistyczną , wykonanie podstawowych badan oraz oznaczenie TSH, do rozważenia konsultację seksuologa (po wyliczeniu innych patologii).