Dlaczego po usunięciu pęcherzyka żółciowego pojawiła się biegunka?

Przewlekła biegunka po usunięciu pęcherzyka: Witam, mąż 6 lat temu przeszedł laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego. Od tamtego czasu towarzyszy mu przewlekła biegunka. Około 10 razy dziennie jest w toalecie. Dietetyk nie pomógł... Pomocy !

szkoda że nie podała Pani informacji o diecie, należy zminimalizować ilość tłuszczu w diecie