Dlaczego po zabiegu puchnie mi brzuch?

WITAM . 7 DNI TEMU MIAŁAM ZABIEG E.R.C.P. PO ZABIEGU CZUŁAM SIĘ W MIARĘ DOBRZE ALE PO 5 DNIACH ZACZĄŁ MI PUCHNĄĆ BRZUCH SZCZEGÓLNIE PO STRONIE WĄTROBY , CZUJĘ CIĄGŁY DYSKOMFORT CZY TO NORMALNE I O CZYM MOŻE ŚWIADCZYĆ ? POZDRAWIAM ULA

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję pilnie udać się do lekarza prowadzącego. Dolegliwości mogą być spowodowane chorobą podstawową, albo wynikać z powikłań pooperacyjnych. Zbyt mała ilość informacji na temat pani stanu zdrowia nie pozwala na dokładniejszą poradę.