Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego podczas stresu wymiotuje krwią i żółcią?

co moze byc przyczyna ciagłego wymiotowania za kazdym razem kiedy zjem i sie zdenerwuje czasami wymiotyje krwia i zołcia prosze o odpowiedz
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Przeciwwskazania do gastroskopii

Gastroskopia to badanie wykonywane na przewodzie pokarmowym. Jakie są przeciwwskazania do jego wykonania? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Szanowna Pani, trudno jest tak bez konsultacji podać przyczynę Pani trudności; z tego co mi Pani opisuje wygląda to na atak bulimiczny a przyczyny tego zaburzenia bywają już różne. To, co mogłaby Pani zrobić, żeby się dowiedzieć więcej o swoich przyczynach to najlepiej umówić się na wizytę u certyfikowanego psychoterapeuty w swoim miejscu zamieszkania. Pozdrawiam
Jacek Mądry

0

witam,
należy wykluczyć przyczynę fizjologiczną: chorobę lub jakąś anomalię rozwojową. Wtedy, jeśli okaże się, że nie ma wytłumaczenia medycznego, należy udać się do psychologa/ psychoterapeuty ponieważ może to być choroba psychosomatyczna, czyli reakcja na jakieś trudności natury psychologicznej.
pozdrawiam i życzę zdrowia

0

W takim przypadku terapia może być wyłącznie uzupełnieniem leczenia podstawowego. Proszę w trybie pilnym udać się do lekarza rodzinnego.

Psycholog posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy