Dlaczego podczas stresu wymiotuje krwią i żółcią?

co moze byc przyczyna ciagłego wymiotowania za kazdym razem kiedy zjem i sie zdenerwuje czasami wymiotyje krwia i zołcia prosze o odpowiedz

Szanowna Pani, trudno jest tak bez konsultacji podać przyczynę Pani trudności; z tego co mi Pani opisuje wygląda to na atak bulimiczny a przyczyny tego zaburzenia bywają już różne. To, co mogłaby Pani zrobić, żeby się dowiedzieć więcej o swoich przyczynach to najlepiej umówić się na wizytę u certyfikowanego psychoterapeuty w swoim miejscu zamieszkania. Pozdrawiam
Jacek Mądry

witam,
należy wykluczyć przyczynę fizjologiczną: chorobę lub jakąś anomalię rozwojową. Wtedy, jeśli okaże się, że nie ma wytłumaczenia medycznego, należy udać się do psychologa/ psychoterapeuty ponieważ może to być choroba psychosomatyczna, czyli reakcja na jakieś trudności natury psychologicznej.
pozdrawiam i życzę zdrowia

W takim przypadku terapia może być wyłącznie uzupełnieniem leczenia podstawowego. Proszę w trybie pilnym udać się do lekarza rodzinnego.