Dlaczego podczas wykonywania CT zatok nie miałam żadnej ochrony?

Witam, w ostatnim czasie miałam wykonane ct zatok. Po wyjściu z badania zorientowałam się, że nie miałam założonej żadnej ochorony. Ani na tarczyce ani na gonady. Pan który wykonywał badani powiedział po tym jak się zapytałam dlaczego tak się stało, że nie była potrzebna. Czy tak jest rzeczywiście? Jakie jest standardowe postępowanie i jakie są konsekwencje dla mnie? Chciałabym zacząć starać się o dziecko, czy w tych okolicznościach to dobry pomysł?

witam, w czasie badania TK nie stosuje się ochrony, może Pani normalnie starać się o dziecko