Dlaczego pojawiają się takie dolegliwości po wysiłku fizycznym?

Mam problem z samopoczuciem ponajmniejszym wysiłku fizycznym. Pojawiają mi się zawroty i ścisk w głowie oraz ogólne zasłabnięcie ciała. Na początku myślałam że to cukier (przed ćwiczeniami 150 i po 15 min ćwiczeń spadek do 97) ale po uzupełnieniu go źle samopoczucie się utrzymuje do następnego dnia. W nocy również wybudzają drętwienie i osłabienie. Na początku tak się działo po większym wysiłki (wędrowanie w gorach) teraz już po zwykłych ćwiczeniach brzucha. Warto podkreślić że od 7 lat jestem osobą aktywną fizycznie, więc to nie jest tak że nagle coś zaczynam robić i się przeciążamy. Proszę i pomoc co to może być i do jakiego specjalisty się udać?

Dzień dobry,

opisane objawy wymagają diagnostyki laboratoryjnej z krwi ale przede wszystkim badania fizykalnego połączone z dokładnym wywiadem pacjentki. Wskazana konsultacja lekarza pierwszego kontaktu który po wykonaniu dokładnego wywiadu oraz przeprowadzonego badania fizykalnego ustali diagnostykę i możliwe, że konsultację do odpowiedniego specjalisty.

Proszę nie bagatelizować objawów lecz zgłosić się do lekarza który ustali przyczynę opisanych dolegliwości.

Pozdrawiam