Dlaczego pojawiły się u mnie takie problemy?

Od ponad roku mam uczucie bycia pijanym. Ostatnio zauważyłam że przy schylaniu się ten stan się pogarsza czuje się bardzo otumaniona i dochodzą do tego zawroty głowy. Rowniez przy staniu prosto mam problem z utrzymaniem rownowagi i czuje zapadanie się , chodzę normalnie . Do tego czasami dochodzą bole glowy ,ucisk za uszami I wędrujące bole kręgosłupa (najczęściej odcinek szyjny) . Zwykle czynności nowe jak zamiatanie czy odkurzanie to dla mnie problem. Morfologia keratynina ,potas,sód ,ekg serca normie . Blednik wykluczony ,rezonans magnetyczny glowy również nie wykazal żadnych zmian. Dodam że jestem 5 miesięcy po porodzie i mam wrażenie że właśnie po porodzie objawy się nasiliły.
KOBIETA, 24 LAT 2 miesiące temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Witam,

w opisanych objawach zalecał bym rezonans kręgosłupa szyjnego który jest dokładny i bezpieczny dla zdrowia oraz USG tętnic szyjnych w tych obszarach powinno się z kupić uwagę jeśli opisane wyżej badania wyszły w normie.

W wynikami proszę udać się do lekarza rodzinnego lub neurologa.Pozdrawiam


0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty