Dlaczego przelewa mi się w brzuchu?

Witam Od pewnego czasu mam brzuch jak balon. Powiększone nadbrzusze, uczucie pelnosci, czasem mi się odbija po jedzeniu i często mi się przelewa w brzuchu. Nic mnie nie boli, nie kluje. Wyprozniam się co kilka dni i nie wiem czy jest to spowodowane zwolnione perystaltyka jelit a może jakaś choroba. Pozdrawiam

szanowna Pani przez internet nie pomogę, proszę udać się do lekarza rodzinnego aby wdrożyć diagnostykę