Dlaczego rana po przetoce się nie goi?

Dzień dobry,w styczniu miałam amputowany paliczek z powodu niegojacego się stanu ropnego,od czasu amputacji nie goi się,zrobiła się przetoka ,raz leci żywa krew raz ropa,co może być powodem,że leci krew z przetoki

Ciężko ocenić przyczynę takiego stanu bez obejrzenia rany, dlatego powinna Pani zgłosić się na konsutację chirurgiczną. Ponadto trzeba wykonać komplet podstawowych badań w tym diagnostykę cukrzycy.