Dlaczego robią mi się siniaki na całych nogach?

Od kilku dni robią mi sie siniaki na calych nogach i bardzo się boję że to cos powaznego . wyczytalam ze białaczka i bardzo sie boję. Jakis czas temu mialam tez z tym problem ale mniejszy i jakos minal a teraz znow i niewiem z czego to mam. Powiedzcie czy to cos powaznego? Gdy wcześniej powiedzialam o tym doktorce to jakos sie nie zmartwila i wykonała morfologie i crp 0.5 . morfologia tez była ok te badania wykonane byly 4 miesiące temu. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę wykonać jeszcze układ krzepnięcia. Można jeszcze sprawdzić jaka jest czynność płytek. Liczba płytek może być w normie, ale ich funkcja może być zaburzona - proszę wykonać czas okluzji płytek. W dalszej kolejności można jeszcze oznaczyć czynnik vin Willebranda.
Są osoby z większą skłonnością do tworzenia się siniaków, ale oczywiście warto sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.