Dlaczego samopoczucie się pogorszyło?

Cześć, mam 23 lata i mam problemy z dłuższym przesiadywaniem przed komputerem. Generalnie moja praca opiera się na tym, że przebywam co najmniej 8h dziennie przed komputerem, mój organizm z niewiadomych mi przyczyn nie radzi sobie z taką ilością, czuję ogromne spadki koncentracji, bóle głowy, bóle brzucha oraz co za tym idzie obciążenia psychiczne. Jeżeli w ogóle nie korzystam z komputera, objawy się zmniejszają, ale niestety nie mam możliwości nie korzystać z komputera. Jeżeli chodzi o mój tryb życia, to każdego poranka biegam, zdrowo się odżywiam, mam bliskie osoby na które mogę liczyć, a praca, którą wykonuje sprawia mi przyjemność, chociaż ostatnio co raz mniejszą, ale nie ze względu na zadania, które w niej mam, a zmęczenie spowodowane przesiadywaniem przed komputerem, o co tu może chodzić? Byłem u nerologów, laryngologów i nie dostałem odpowiedzi na pytanie, gdzie jeszcze mogę się udać?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z okulistą. Wskazana może tez być konsultacja psychiatryczna.