Dlaczego seks jest taki krótki?

chodzi o seks, mam 23 lata, rozmiar niestety nie jest nawet przecietny, bo patrzac na ranking jest w sterfie maly, to nie jest jedny problem, bo tak na prawde chodz o czas seksu ktory jest tak krotki , ze daje rade tylko rozpalic partnerke, w momencie gdy juz chce abym szybciej sie ruszal to musze przerywac, najgorsze jest to ze sama zaczela mi to mowic , ze nie chce sie jej go uprawiac poniewaz dla nie to nie ma sensu iz zadnej przyjemnosci z tego nie ma, co robic. jestem tak zdesperowany , nigdy nie podejme sie kolejnej proby, przynajmniej nie w przyszlosci z inna partnerka ;(. prosze o pomoc

Witam Pana, na wstępie chciałam zaznaczyć, że niezbyt wielki penis wcale nie jest równoznaczny z niską satysfakcją seksualną. Najważniejszą rolę odgrywa nie wielkość a sposób jego użycia. W Pana przypadku sugerowała bym uprawianie seksu w pozycjach w których wejście do pochwy jest dobrze wyeksponowane, a jej ścianki są maksymalnie zwężone. Dochodzi wtedy do głębokiej penetracji oraz intensywnej stymulacji ścianek pochwy na odcinku najbardziej wrażliwym na bodźce. Są to m.in.: pozycją na jeżdźca (również w wersji odwróconej, kiedy kobieta siedzi tyłem do mężczyzny), od tyłu- tzw. „na pieska”, od tyłu na stojąco czy „na sternika”- kobieta leży na plecach, unosi wysoko wyprostowane nogi i opiera je o barki partnera.
Jeśli chodzi o czas stosunku, w celu jego wydłużenia można stosować rózne środki np. prezerwatywy o zwiększonej grubości lub maści/żele znieczulające zawierające lidokainę. Nakłada się się je na członek 15 min przed stosunkiem oraz stosuje razem z prezerwatywa , aby nie znieczulić także Partnerki. W opóźnieniu ejakulacji może także pomóc odciąganie jąder w trakcie stosunku.
Na koniec chciała bym jeszcze zwrócić uwagę na jedną ważną kwestię: aby zbliżenia seksualne dawały przyjemność i były satysfakcjinujące istotna jest relacja między Partnerami: wzajemne zrozumienie, zaangażowanie oraz zaufanie.
Pozdrawiam oraz życzę wiele przyjemności :)