Dlaczego się pocę? Antyperspiranty nie działają

Witam. Mam 12 lat, 158 wzrostu i ważę 50 kg. Mam duży problem. Nie wiem co się dzieje, nie jest mi gorąco, niekiedy nawet jest mi chłodno, a pod pachami plama potu. Codziennie używam antyperspirantu, lecz to mało działa. Plama nie jest duża, ale bardzo krępująca. Dlaczego tak się pocę? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź:)
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Przyczyny nadmiernej potliwości należy wyjaśnić u lekarza (dermatologa).
Jesteś obecnie w okresie, w którym hormony "pracują" szczególnie intensywnie, możliwe więc iż wspomniane przez Ciebie nieprzyjemne objawy, są tego wynikiem.

Są również pewne jednostki chorobowe, którym towarzyszy wzrost temperatury, warto więc skonsultować się ze specjalistą.
Pamiętaj, aby regularnie się myć i stosować antyperspiranty.

Pozdrawiam