Dlaczego straciłam 2 ciąże?

Dzień dobry. Jestem w 5tyg ciąży blizniaczej. Dostałam dufhaston 3x1 i neoparin 1x1 oraz femisetp uro 2x1 i dodatkowo witaminę D3 i kwas foliowy. Po braniu dufhastonu zaczęłam plamic. Dwa razy bylo na bladorozowo raz na jasno brazowo.To jest moja 4 ciąża. 1 mialam 10 lat temu i nie bylo żadnych problemów. W tym roku straciłam dwie. W kwietniu w 9tc (bylo łyzeczkowanie), w lipcu byl pusty pęcherzyk. Lekarz kazał odpoczywac.

szanowna Pani niestety nie wiem dlaczego straciła Pani ciąże, proszę ściśle się stosować do zaleceń lekarza prowadzącego