Dlaczego swędzą mnie wargi sromowe od 2 lat?

Witam Mam uporczywy świąd warg sromowych większych od ponad 2 lat Byłam już z tym kilkakrotnie u ginekolog ale każdy lekarz stwierdził że jestem zdrowa. Skora jest lekko bialawo zaczerwiniona. Próbowałam już prac swoją bieliznę osobno z planami hipoalergicznymi, soda. Wargi sromowe smarowalam wazelina. Zero efektów. Dodam że próbowałam golić miejsca intymne i nie golić oraz używałam wszelakich płynów do miejsc intymnych dostępnych w sklepach. Niestety bez rezultatu. Co to może być?

szanowna Pani niestety zbytnio nie potrafię pomóc, proponuję rozważyć wizytę u dermatologa