Dlaczego swędzą mnie wargi sromowe w wieku 25 lat?

Witam. Od jakiś dwóch tygodni odczuwam uciążliwy świąd warg sromowych, dodatkowo na wargach sromowych mam krwisto czerwone plamki nie wyczuwalne pod palcem (żadnych uplawow i brzydkiego zapachu) , przez pierwsze dni używałam maści clotrimazolum i globulek zenella med i faktycznie przyniosło mi to trochę ulgę. Na tą chwilę smaruje maścia z nagietka i przynosi mi to ukojenie ale tylko wtedy gdy mam posmarowane. Jeśli nie posmaruje to jest tragedia.

witam najprościej będzie jak uda się Pani do ginekologa, niestety przez internet zbytnio nie pomogę