Dlaczego tak jest, że twarz mi się czerwieni?

Mam 12 lat, ważę 52 kg przy wzroście 158 cm. Od niedawna zaobserwowałam, że moja twarz się czerwieni (brzydko to wygląda). Czy brakuje mi jakiś witamin? Wcześniej tak się nie zdarzało, jem tak jak zwykle. Na śniadanie kanapka z serem, później jakieś jabłko, normalny obiad (ziemniaki, surówka itp.), jakiś owoc, a na kolację jajecznica. Dlaczego tak jest?
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Polecam Ci wyjaśnienie problemu u lekarza.
Niedoborom witamin i składników mineralnych zapobiegnie spożywanie UROZMAICONEJ żywności.
Piramidę Zdrowego Żywienia znajdziesz na:http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=5&lang=pl#piramida dzieci
Możesz także swój sposób żywienia skonfrontować z zaleceniami zawartymi w Piramidzie IŻŻ.
W Twojej diecie codziennie powinno znaleźć się miejsce na:
- warzywa
- owoce
- produkty zbożowe (najlepiej pełnoziarniste)
- chude mięso/jaja/nasiona roślin strączkowych (wymiennie)
- mleko i nabiał (mogą być odtłuszczone)
- tłuszcze (masło,margarynę, oleje roślinne).
POZDRAWIAM