Dlaczego te części nogi mi bardzo marzną?

Witam Dobiegam prawie do czterdziestki. Od pewnego czasu bardzo bolą mnie z przodu nogi (od uda do kolana). Największy ból pojawia się przy wchodzeniu po schodach i pod górkę. Przy chodzeniu po płaskich terenach jest on minimalny lub nie ma go wcale. Ponadto gdy na dworze jest zimno te części nogi mi bardzo marzną, są zimne jakby nie było w nich krążenia.

Lek. Paweł Szadkowski

Pani objawy mogą świadczyć o zmianach w obrębie naczyń tętniczych kończyn dolnych. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wykonania niezbędnych badań i pokierowania dalszą diagnostyką.