Dlaczego ten lek nie działa tak dobrze?

Mam pytanie. Jestem w trakcie drugiej zmiany leków ssri. Pierwsza próba nie powiodła się. Podczas pierwszej próby w celu łagodzenia przejścia między lekami brałem lorafen 2 mg i działał. Teraz dostałem relanium w dawce łącznej 8 mg i niestety lęk jest bardzo duży. Co się stało że relanium nie działa tak dobrze jak lorafen. Co robić?

Witam,

najlepsze wyjście będzie wizyta stacjonarna lub teleporada z lekarzem prowadzącym leczenie który zna całą historię choroby który odpowie na Pana pytanie ale również może zmniejszyć dawkę lub zlecić inny lek na podstawie objawów klinicznych i stosowania odpowiednich leków.

Pozdrawiam