Dlaczego trzeba było usunąć trzon macicy i jajowody?

Dzień dobry. Mam 36 lat miałam obfite miesiączki z skrzepami otrzymywalam hormon rigevidon po 2 dawce nasilily się krwawienia zatrzymywano je lekami przeciwkrwotocznymi i doszło do tego że przetaczano mi krew. Poddano mnie zabiegowi łyżeczkowania i oddstawiono rigevidon. Dwa miesiące po zabiegu w/w powróciło to samo obfite miesiączki skrzepy. Sprubowano znów hormonu yasmin po 3 dawce to samo co poprzednio leki przeciwkrwotoczne lecz krwawienie już nie chciało się zatrzymać leki przeciwkrwotoczne nie działały hemoglobina spadła do 5.15 toczono znów krew osocze poddano mnie operacji wycięcia trzonu macicy i jajowodow. Co moglo być przyczyna że trzeba było usunąć trzon macicy i jajowody. Czy Pani doktor ginekolog podejrzewajac zaburzenia krzepnięcia - czy jest takie prawdopodobienstwo że mogę na to chorować?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby potwierdzić bądź wykluczyć zaburzenia krzepnięcia należałoby pogłębić diagnostykę u hematologa.