Dlaczego w 12. tc zanikły objawy ciąży?

Jestem w 12 tyg.ciazy.Zanikły objawy ciąży . został tylko jeden z objawów że co chwilę do toalety oddać mocz.Gdy byłam w 8tyg.u lekarza było wszystko ok serduszko biło jak szalone.Teraz wizytę mam za tydzień i strasznie się boje że może być coś nie tak.Prosze o waszą opinię

Lek. Paweł Szadkowski

Nie napisała Pani, co Pani rozumie przez to, że objawy zniknęły. Jakie objawy? Jeśli minęły np. nudności - tak może być. Jeśli się Pani niepokoi zawsze można przyspieszyć wizytę.
Natomiast jeśli nie ma bóli, plamień, krwawień, proszę spokojnie poczekać do wizyty.