Dlaczego w badanej próbce nie było plemników?
Witam.co może być przyczyną iż w nasieniu wykryto całkowity brak plemnikow? Badanie z krwi płodności FSH I inne czynniki wyniki w normie,żadnych odchyleń,badanie usg narządu również nie stwierdziło żadnych nieprawidłowości.

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Takie badanie najlepiej powtórzyć, może były jakieś nieprawidłowości przy oddawaniu nasienia. Przyczynami takiego wyniku mogą być zarówno właśnie błędy w pobraniu, jak i choroby uwarunkowane genetycznie, przebyte stany zapalne, urazy, zaburzenia hormonalne. Istotny jest tu dokładny wywiad.