Dlaczego w wieku 20 lat mam małe piersi?

Witam, mam 20 lat i problem z piersiami, a konkretnie z ich brakiem. Wyglądają one jakby do końca się nie rozwinęły. Brodawki są duże i wypukłe, a piersi od boku mają kształt trójkąta. Są bardzo małe mimo tego, iż nie jestem szczupła. Czy w takiej sytuacji można coś jeszcze zrobić?

Lek. Paweł Szadkowski

Wielkość piersi jest kwestią indywidualną, w Pani wieku rozwój płciowy jest już najpewniej zakończony.