Dlaczego węzły chłonne bolą na 2-3 dni przed miesiączką?

Czemu węzły chłonne bolą na 2-3 dni przed miesiączka?Już pierwszego dnia okresu wszystko mija.Są nie powiększone tylko odczuwam lekkie ukłucia.Raz już byłam z tym u lekarza.Zlecił morfologie w której były tylko lekko podwyższone leukocyty i kazał się tym nie martwic.OB,CPR w normie.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie napisała pani, która grupa węzłów jest bolesna (lokalizacja). Może pani powtórzyć morfologię krwi z rozmazem ręcznym oraz OB, CRP za jakiś czas, ale raczej nie musi się pani tym nadmiernie niepokoić.