Dlaczego włosy mi nie rosną?

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że nie rosną mi włosy. Moje włosy są cienkie i nie dość ze są takie, to jeszcze nie chcą rosnąć. Nie wypaduja mi, nie są łamliwe. Kiedyś miałam włosy dużo, dużo dłuższe a po ścięciu ich lekko w listopadzie mam wrażenie ze przestały rosnąć. Co mogę w takiej sytuacji zrobić ?

Dzień dobry, zalecam wykonanie trychoskopii lub dermoskopii skóry głowy. Takie badanie ocenia dermatolog i daje ono informację o typie łysienia, stanie skóry i włosów. Wynik jest punktem wyjścia do dalszych działań. Równie istotny jest też pełny wywiad medyczny i inne badania np. testy laboratoryjne w tym badania genetyczne.

Można też umówić się na konsultację w moim gabinecie w Krakowie, dermoskopia wykonana zostanie w czasie wizyty a ocenę dermatologa otrzymamy zdalnie natychmiast lub do 24h. Przeprowadzamy również badania genetyczne.

Zapraszam www.dormio-clinique.pl