Dlaczego włosy nie odrastają na nogach?

Witam. Jakiś czas temu 2-3 miesiące na imprezie koledzy przykrócili mi włosy na nogach. Od tamtej pory mam takie białe punkty na nogach, ponieważ moje nogi są mocno owłosione i strasznie wstydzę się wyjść w krótkich spodenkach, ponieważ jeżeli odkryje je to widać takie białe plamki w niektórych miejscach, że nie ma włosów, a gdzieniegdzie na jednej nodze jest więcej, a na drugiej mniej. Minęły już 3 miesiące, a u mnie nadal nic się nie zmieniło, nie odrastają jest tak samo. Bardzo proszę o pomoc co z tym zrobić, żeby odrosły takie jakie były. PS : Zostały usunięte nożyczkami. Pozdrawiam.
ponad rok temu

Witam ponownie,

Nie ma takiej możliwości, żeby zdrowe włosy przycięte nożyczkami nie odrosły zupełnie (albo żeby po przycięciu w tym miejscu wypadły wraz z cebulkami włosowymi). Dlatego, jeśli Pan się niepokoi, problem się utrzymuje, to proponowałabym wizytę u dermatologa, który dokładnie obejrzy miejsca bez włosów i ewentualnie zleci preparat miejscowy.
Obecnie może Pan spróbować stosować tabletki np ze skrzypem  oraz kompleksem witamin działające wzmacniająco na włosy.