Dlaczego wujek z rakiem płuc został odesłany do domu?

Witam ,mój wujek choruje na raka płuc z przezutami na wątrobę ,dostał kilka razy chemię ,raz jest lepiej ,raz gorzej Teraz lekarze odmówili podania chemii ( bo jest za słaby ) natomiast wyniki badań wyszły dobre .Czy to normalne że lekarze poprostu odesłali chorego do domu ,by tam z rodziną przeżył ostatnie chwile .Czy może udać się do innego lekarza,czy jest jeszcze szansa że z tego wyjdzie .Dodam że wujek dostaje tlen by lepiej się oddychalo.jest osłabiony Proszę o odpowiedź Czy jest jakaś nadzieja na wyzdrowienie

Witam, po opisie który Pani przedstawiła, można wnioskować że stan wujka jest na tyle ciężki, że kolejne cykle chemioterapii nie będą już skuteczne. Proszę zaufać lekarzom, bo na pewno chcą dla Pani wujka jak najlepiej.