Dlaczego wydaje mi się, że partner mnie zdradza?

Witam . Mam problem z którym sobie nie daje rady. Mianowicie mój chłopak zaczął pracować (od 7-20) czasami kończy szybciej,jak wraca z pracy dzwoni pyta co u mnie ,a jak jest już w domu napisze ze idzie jesc i odpoczywać ,wiem że jest zmeczony ,ale mamy bardzo słaby kontakt i czasami mam rozne mysli ,ze mnie zdradza ,ze ma kogos innego dlatego malo pisze albo pisze do innej . U nas ogolnie jest źle w zwiazku od jakiegos czasu ,moj chlopak nie lubi rozmawiac o problemach wtedy sie zloscico robic?

Elżbieta Grabarczyk
Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA
http://ppp-salamandra.blogspot.com/

Witam,

Myślę, że warto rozmawiać o swoich odczuciach z chłopakiem. Nie napisała Pani dlaczego od pewnego czasu, jest między Wami źle, ale dłużnej trwająca taka "nieprzegadana" sytuacja może wzmacniać Pani poczucie oddalenia, podejrzenia, które mogą zostać przerwane właśnie dzięki rozmowie.

Z życzeniami owocnej pracy nad komunikacją,
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek

Witam serdecznie,

To musi być bardzo trudne być w związku, gdzie od dłuższego czasu się nie układa. Ponadto pojawiły się obawy odnośnie wierności partnera - może wynikają one z ostatnich trudności w Waszym związku? Niestety podała Pani za mało szczegółów, abym mogła dokładniej pomóc.
Zachęcam do szczerej rozmowy z chłopakiem. Pomimo jego nastawienia, zachęcam by zrobiła to Pani dla siebie.

Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Rachubińska
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA