Dlaczego występują u mnie takie objawy podczas przyjmowania tego leku?

Witam, od ponad 2 tygodni biorę lek Welbox 150 mg. Na początku co jakiś czas ścinało mnie na mniej niż sekunde z uczuciem przebiegu prądu przez ciało, teraz występuje to praktycznie co chwila, szczególnie jak się ruszam. Na wizytę u swojego lekarza psychiatry muszę jeszcze 2 tygodnie poczekać, a bardzo mnie martwi to co się ze mną dzieje i nie wiem czy to normalne i czy samo przejdzie albo boje się, że będzie jeszcze gorzej. Proszę o pomoc.
KOBIETA, 19 LAT 12 miesięcy temu

Dzień dobry.

Lekarz prowadzący Pani leczenie zalecając lek w zaleceniach poinformować jakie mogą wystąpić działanie niepożądane/skutki uboczne które mogą wystąpić w czasie przyjmowanie leku.

W opisanym przypadku warto poprosić o konsultację telefoniczną z lekarzem dyżurującym w szpitalu psychiatrycznym Izba przyjęć i poprosić o informację jak ja Pani postąpić z opisanymi objawami do czasu ustalonej wizyty u swojego lekarza prowadzącego na pewno lekarz udzieli porady.

Pozdrawiam