Dlaczego zaczęły mi mocniej wypadać włosy?

Witam,mam 24lata i mam pewien problem od 4 miesięcy wypada mi znacznie więcej włosów niż zwykle, szczotkę do włosów muszę czyścić po każdym uczesaniu włosów oraz jak je przeczesuje w palcach, też zostają. Byłam u dermatologa i lekarza rodzinnego. Wyniki w krwi okej, jedynie lekki problem z żelazem we krwi. Biorę już na to leki by wyrównać poziom żelaza. Martwi mnie fakt że tracę bardzo dużą ilość włosów plus do tego mam wrażenie ciepła na skórze głowy. Włosy z długich ścięłam na krótko by nie obciążać włosów, mimo zaleceń lekarzy i wcierek dalej nie ma poprawy. Proszę o jakieś dodatkowe wskazówki gdyż martwię się że zostanę łysa.

Witam, niektóre wcierki mogą powodować przejściowe uczucie rozgrzania skóry, ponieważ zwiększają one przeplyw krwi przez skórę. Wyrównanie poziomu żelaza postępuje wolno i na poprawę skutków jego niedoboru też trzeba poczekać. Zmniejszenie ilości wypadających włosów może nastąpić po 3 tygodniach albo nawet po 3 miesiącach, kiedy już widać pierwszy odrost nowych włosów. Dodatkowe wskazówki mogłabym zalecić mając więcej informacji na temat Pani objawów, rodzaju przeprowadzonych badań i ich wyników oraz historii leczenia.