Długotrwałe krwawienie miesiączkowe i ból podbrzusza

Nie wiem co się dzieje. Nigdy nie miałam problemów z miesiączką, oprócz kilku dni spóźnienia. Tym razem spóźnił się ponad tydzień, ale trwał normalnie. Minął jeden dzień i krwawienie nie ustaje aż do dziś, czyli ok tygodnia. Krwawieniu towarzyszą bóle podbrzusza, a zwłaszcza prawego jajnika. Nie uprawiałam seksu. Proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Koniecznie proszę zgłosić się do ginekologa, który w wywiadzie z Panią postawi diagnozę i zaleci dalsze postępowanie. Tego typu objawów nie należy bagatelizować.Pozdrawiam.