Długotrwałe krwawienie u 24-latki

Witam, moja sytuacja wyglada nastepujaco 20stego grudnia dostałam plamienia trwały one do 1szego stycznia lecz z przerwa 2-3 dni byly to skape plamienia , natomiast 1szego dostałam normalny okres ktory trwa do teraz czyli juz 14dni bylam u lekarza mówi ze wszystko est ok to ja sie zastanawiam skąd to krwawienie którego końca nie widać , lekarz nie przepisał mi zadnego leku na zatrzymanie krwawienia. Strasznie sie martwie prosze odp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podobne objawy najczęściej są wynikiem wahań hormonalnych związanych np ze stresem, przemęczeniem itp. Sytuacja ta powinna się unormować w krótkim czasie.